Řidič VZV Mnichov u Mariánských Lázní

Sklad
Vhodné pro absolventy
Vhodné pro zkušené profesionály

Mattoni 1873 je dlouhodobě úspěšná a respektovaná rodinná firma, která staví na skvělých značkách s dlouhou tradicí, a i přes svou velikost je stále věrná hodnotám, ze kterých vzešla. Posláním naší společnosti je přinášet lidem do života osvěžení.
Jsme největším výrobcem nealkoholických nápojů ve střední Evropě a expanduje i do Evropy jižní. Vedle tradičních minerální vod Mattoni, Szentkirályi nebo Knjaz Miloš vyrábíme a distribuujeme i světoznámé značky, jako je Pepsi, Mirinda, Lipton, Schweppes či Lay's.

Práce u nás znamená stát se součástí dlouhodobě úspěšné a respektované rodinné firmy vybudované na skvělých značkách, které přináší do života osvěžení. Naleznete zde uplatnění v nezávislé společnosti, která je založená na podnikatelské filozofii a budete součástí týmu postaveného na různorodosti, důvěře, respektu a lokálním přístupu.

Pro náš výrobní závod Magnesia v obci Mnichov u Mariánských Lázní hledáme šikovného kolegu na pozici Řidič VZV.

Co u nás budete dělat:

- manipulace s materiálem (vratné obaly, výrobky atp.),
- správně ukládat hotové výrobky na paletách ve skladu dle pokynů nadřízených osob,
- úzce spolupracovat s pracovníkem expedice,
- udržovat čistotu a funkčnost přiděleného vysokozdvižného vozíku, pracovních prostor.

Koho hledáme:

- kolegu ochotného pracovat ve 12h směně (denní, noční),
- řidičský průkaz na VZV a praxe na stejné pozici (není podmínkou – zaškolíme a zaučíme),
- dobrý zdravotní stav,
- odpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost,
- výuční list.

Nabízíme:

- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě Magnesia cca. 12 km severovýchodně od Mariánských Lázní,
- práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu,
- příplatky za práci v noci a o víkendech, bonusy ke mzdě,
- 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem,
- stravenky,
- nákup výrobků za zvýhodněnou cenu,
- příspěvek na dopravu (dle vzdálenosti),
- další benefity formou kafeterie (6000,-/rok) na rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená)
- bezúročné půjčky.

Kontakt

Jana Dulínková
Mattoni 1873 a.s.
zobrazit profil

Pro našeho majitele je typický smysl pro detail. Záleží nám na každé maličkosti. To se promítá nejen do výrobku samotného, ale i do způsobu naši práce a pracovního prostředí.

Michal H., Finanční manažer

Běžného člověka nenapadne, jak dlouhá cesta a jaké množství práce stojí za každou lahví. Z linky přes expedici a obchod se naše výrobky dostávají až na pulty k lidem. Každý nás zná. Je pro mě příjemné pracovat pro tak oblíbenou společnost.

Richard K., Technický ředitel

Jdeme stále vpřed

Existuje dokonalost? Nevíme, ale snažíme se o ni. Dokonalost je pro nás ten nejlepší možný výsledek. Je to kvalita, poctivá práce, jsou to zkušenosti, znalosti a odpovědný přístup všech zaměstnanců napříč firmou. Výsledkem naší práce je vyladěná kombinace chuti, vůně a designu.

Jsme profesionálové a spojuje nás touha dělat věci co nejlépe. Díky tomu si dlouhodobě držíme vysokou kvalitu ve všem, co děláme. Rosteme, inovujeme a neplánujeme zpomalit!